Tasarım Geliştirme Mimarlık Hizmetleri 2017 yılında Mimar| İnşaat Mühendisi Evren Şerbetçi Kaya tarafından kurulmuş; konsept projeden başlayıp, detay çözümlerini kapsayan ‘mimari proje üretimi’ ve inşaat sektörüne ‘uygulama projesi’ hizmetleri sunan bir mimarlık ofisidir.

Kurumsal yapıdan, bireysel projelere, çeşitli ölçeklerdeki farklı fonksiyonlu yapı üretiminde 15 yılı aşkın deneyimle; Konut, Ofis Yapıları, Alışveriş Merkezleri, Kamu Binaları, Otel, Eğitim Yapıları, iç mekân tasarımı gibi birçok farklı konuda, çeşitli ölçekli projelerle sektördeki öncü firmalara hizmet etmeye devam etmektedir.

Tasarım Geliştirme Mimarlık Hizmetleri, kullanıcılar için doğru çözümler üretmek adına; fonksiyonel, yapısal ve estetik ölçütlere en uygun şekilde tasarlamayı ilke haline getirerek, bu sektörde ilkler arasında yer almayı hedeflerken, bu süreçte konfor, kalite, süre ve maliyet esaslarını göz önünde bulundurarak, ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamayı prensip edinmiştir.

1978 yılında İzmir’de doğdu. 2001’de İTÜ Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümünü, 2004’de İTÜ Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirdi. 2004’de İTÜ İşletme Fakültesi İşletme Yüksek Lisansını tamamladı. Profesyonel meslek hayatına 2003’de Mars Mimarlar’ da başladı, 2007-2014 yılları arasında Enka İnşaat San. A.Ş Mimari Proje Grubunda proje yürütücüsü olarak görev aldı. 2014’de bağımsız çalışmalarına başladı ve 2017 yılında TaGe Mimarlık Hizmetleri’ni kurdu ve çalışmalarına devam etmektedir.